Az országos televízióadók műsora karácsonyra és szilveszterre

Elsődleges

Az év utolsó két ünnepét az országos csatornák és tárcsatornáik is figyelembe veszik, lássuk hát idén milyen animációs programokkal készülnek.






A társadókra idén nem nagyon készültek animációs műsorral, egyedül a SuperTV2 hozza el nekünk többek közt Z, a hangya történetét, de itt lesz Charles Dickens klasszikus műve, a Karácsonyi ének is, és többek közt Megaagy is. A TV2 ezúttal is bővebb animációs filmdömpingben részesít minket, melyek közt vannak Barbie filmek, magyar rajzfilmek, a Jégkorszak 4. és a Shrek, de jön a Hattyúhercegnő 4. része is, és a Hupikék Törpikék is előbukkannak. Ezúttal az Őslények országa kimarad a kínálatából, de Viasat 3-on megtekinthető lesz, akárcsak George, a bajkeverő majom és Balto, a farkas mellett.

Az RTL Disney premierekkel támad, mint a pár éve bemutatott Micimackó film, a Merida, a bátor, vagy éppen a Bűbáj. Sajnos a Kis Vuk is becsúszik, de kiengesztelésképpen szintén csatornapremierként érkezik a Muppets, a film.

Az M2 szintén egyedül képviseli magát animációs filmekkel, ahol az animációs sorozatok (pl.: Cailou, Binky Bill) karácsonyi kalandja mellett jön a két legerősebb gall, de az ismeretterjesztő filmek és a Grimm és Andersen adaptációk mellett beköszön Vuk is.

A teljes műsor a tovább mögött.


December 24:
07:30 – Behavazva – A nagy bobhegyi verseny M2
08:25 – Cailou karácsonya M2
09:40 – Binky Bill karácsonya M2
09:50 – Z, a hangya Super TV2
10:00 – Micimackó RTL
11:25 – Karácsonyi ének Super TV2
12:15 – Csapda Jézuskának M2
12:30 – Dal a felhők közül M2
13:25 – A csillagtallérok – Készült a Grimm fivérek meséje nyomán M2
13:25 – Vuk TV2
14:25 – Vuk M2
14:45 – A karácsony megmentése M2
16:50 – Pimpa – Karácsonyi mese M2
17:30 – Hupikék törpikék:  Karácsonyi ének TV2
18:20 – Thomas és barátai – A karácsonyfa M2
18:30 – Rupert maci varázslatos világa – Rupert megmenti a Karácsonyt M2
18:45 – WALL-E RTL
18:45 – Hupikék törpikék 2. TV2

December 25:
02:05 – Karácsonyi ének Super TV2
05:30 – A kisfiú és a pingvin M2
06:35 – Micimackó RTL
07:40 – Babar – A győzelem ünnepe M2
07:50 – Zenegerek karácsonya TV2
08:55 – Franklin csodás karácsonya M2
10:15 – Megaagy Super TV2
10:15 – Hattyúhercegnő 4. – A trónörökös TV2
11:40 – Macskafogó TV2
11:45 – Kitalált világ M2
12:00 – A búvár Iris M2
12:55 – A széttáncolt cipellők – Készült a Grimm fivérek meséje nyomán M2
13:10 – WALL-E RTL
13:30 – Hupikék törpikék 2. TV2
13:55 – A kis lady M2
15:40 – Vuk M2
16:50 – Postások gyöngye – Pat csodálatos karácsonya M2
18:25 – Mumin-völgy: Karácsony este M2
18:45 – Jégkorszak 4. – Vándorló kontinens TV2
18:45 – Bűbáj RTL

December 26:
04:40 – Hattyúhercegnő 4. – A trónörökös TV2
06:30 – Z, a hangya Super TV2
07:40 – Felejthetetlen karácsony M2
07:40 – Egérmese TV2
08:10 – Cincin lovag Super TV2
08:30 – Casper karácsonya M2
09:15 – Cápa csali RTL
09:45 – Bajkeverő majom VIA3
11:15 – Balto 2: Farkaskaland VIA3
11:15 – Ludas Matyi TV2
12:20 – Bűbáj RTL
12:40 – Kővé válva M2
12:45 – Jégkorszak 4. – Vándorló kontinens TV2
12:55 – Leon és Jan – Az ifjú farmerek M2
13:15 – A kis hableány M2
14:15 – Tabaluga és Leo karácsonyi kalandja M2
15:30 – Karácsony manókaland M2
16:50 – Süsü, a sárkány M2
18:45 – Shrek TV2
18:45 – Merida, a bátor RTL

December 27:
04:45 – Egérmese TV2
06:05 – Megaagy Super TV2
07:35 – Egérmese 2. – Egérke a Vadnyugaton TV2
07:40 – Üstökös a Mumin-völgy fölött M2
08:55 – A varázsszív M2
09:45 – Balto 3: A változás szárnyai VIA3
10:20 – Szaffi TV2
11:50 – Shrek TV2
12:40 – Guin és a sárkány M2
12:50 – Merida, a bátor RTL
13:00 – Mitak, a mászóbajnok M2
13:15 – Lumperstikli – Készült a Grimm testvérek meséje nyomán M2
15:30 – Egy fiú karácsonya M2
16:15 – Túl a sövényen TV2

December 28:
07:40 – Barbie mesés karácsonya TV2
07:45 – Kis Vuk RTL
08:40 – Maja, a méhecske M2
08:55 – Barbie Mariposa és a Tündérhercegnő TV2
10:15 – Coraline és a titkos ajtó TV2
11:35 – Bajkeverő majom: Boldog Karácsonyt majom módra VIA3
12:20 – Jancsi és Juliska – Készült a Grimm testvérek meséje nyomán M2
12:40 – A varázskard – Camelot nyomában VIA3
13:40 – A nagy képrablás M2
13:55 – Lélegzetelállító Greta M2
15:55 – Táncoló talpak RTL

December 29:
02:45 – Coraline és a titkos ajtó TV2
05:10 – Zenegerek karácsony TV2
07:35 – Macskafogó 2. – A sátán macskája RTL
07:40 – Barbie & húgai: A lovas kaland TV2
08:55 – Barbie: A hercegnő és a popsztár TV2
09:00 – Asterix és Kleopátra M2
12:05 – Apa M2
12:20 – Tűzangyalok M2
13:00 – Piroska és a farkas – Készült a Grimm fivérek meséje nyomán M2
19:15 – Maci Laci RTL

December 30:
03:40 – Barbie & húgai: A lovas kaland TV2
04:50 – Barbie: A hercegnő és a popsztár TV2
07:40 – Maci Laci RTL
08:10 – Barbie és a Sellőkaland 2. TV2
08:50 – Asterix 12 próbája M2
09:25 – Breki világot lát TV2
12:35 – Grimm mesék – A halász meg a felesége M2

December 31:
04:35 – Breki világot lát TV2
09:10 – Gyerekrablás a Palánk utcában M2
09:10 – Barbie és a rózsaszín balettcipő TV2
12:00 – Grimm mesék – Az ördög három arany hajszála M2
13:00 – Egy macska kettős élete M2
14:15 – Amíg a mama alszik M2
14:30 – Dino – Telitalálat biztos kézben M2
16:50 – A vendégszereplés M2
18:40 – Muppets, a film RTL

Január 1:
08:30 – Zarafa M2
09:20 – Muppets, a film RTL
11:30 – Őslények országa VIA3
11:40 – Nur, a szíriai lány M2
11:55 – Sztár! M2
13:10 – A császár új ruhája – Készült Hans Christian Andersenv alapján M2
14:30 – Garfield és a valós világ Super TV2
15:00 – Hahó, a tenger! M2
19:00 – Rio Super TV2

Január 2:
10:35 – Hangok háza M2
10:50 – Palincoli M2
11:10 – A legendás musztáng M2
15:05 – Borsószem hercegkisasszony – Készült Hans Christian Andersen meséje nyomán M2
18:02 – Shrek 2. TV2

Január 3:
08:05 – Franklin és a Zöld Lovag M2
11:55 – Cézár M2
12:15 – Diviska – Nem egyedül táncol M2
12:40 – Shrek 2. TV2
14:10 – A kis gyufaárus lány M2
17:15 – Rio Super TV2
19:00 – Shrekből az angyal TV2

Tags: , , ,
You might also like:
Like this article? Share with your friends!

Read also:

Menü